tekst

22. izložba i Vincekovo 2013.

Datum objave: 05.01.2014

Udruga vinogradara „Trsek“ Ludbreg Vas poziva na 22. po redu izložbu mladih vina ludbreškog i susjednih vinogorja.

Za izložbu se uzorci zaprimaju 11. siječnja  (subota) od 12-20 sati i 12. siječnja (nedjelja) od 10 - 20 sati u hotelu „Crnković“ u Ludbregu. Uzorke ocjenjuje  stručna komisija sastavljena od eminentnih stručnjaka i enologa. Svako ocijenjeno mlado vino dobiva odličje prema odluci komisije. U nedjelju 19.01.2014. u 12:30 sati organizira se posveta trsovih grančica kod samog kipa Svetog Vinka u Globočecu uz prigodni ritual, te kuhano vino i kobasice. Otvorenje ove tradicionalne izložbe bit će u petak 24. siječnja u 17 sati,  u hotelu „Crnković“ dok će u 16 sati Bayerovi stručnjaci održat  predavanje na temu zaštita vinove loze. Idućeg dana, dakle u subotu 25. siječnja, održat će se i vinski bal na kojem će vinogradarima biti uručena priznanja za izložena mlada vina.

Vrati se natrag...